Kancelaria zapewnia Klientom kompleksową pomoc prawną na każdym etapie prowadzonych sporów zarówno sądowych jak i pozasądowych. Bazując na bogatym, wieloletnim doświadczeniu Kancelaria przygotowuje strategię procesową, ocenia potencjalne ryzyko oraz prowadzi również negocjacje.

Kancelaria przygotowuje i prowadzi w imieniu klienta sprawy sądowe przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym oraz organami ścigania i komornikami.

Specjalizujemy się w szczególności w sprawach z następujących dziedzin:

 • prawa cywilnego
 • prawa rodzinnego
 • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
 • wykroczeniowych

  Praco cywilne

  Praco cywilne

  Nasza kancelaria to miejsce, w którym pomagamy Klientom indywidualnym, jak i firmom rozwiązywać ich problemy. Prawo cywilne obejmuje ochronę dóbr osobistych oraz wiele innych obszarów życia. W jego ramach zajmujemy się sporządzaniem analiz i opinii, udzielamy porad oraz bierzemy udział w negocjacjach prowadzonych między stronami. Do naszych głównych zadań należy również reprezentowanie Klientów w sprawach rozwodowych, dotyczących podziału majątku, ale także podczas dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynienia.

  Prawo rodzinne

  Prawo rodzinne

  Obejmuje szereg kwestii związanych z małżeństwem, opieką nad osobami nieletnimi czy dotyczącymi pokrewieństwa. Prawo rodzinne to niezwykle ważna dziedzina, która bardzo często wiąże się z dochodzeniem swoich praw. Usługi świadczone przez naszą kancelarię, obejmują sprawy rozwodowe, separacje, ale także podział majątku między małżonkami. Klientów reprezentujemy także w sprawach dotyczących ograniczenia, a nawet pozbawienia władzy rodzicielskiej oraz mających na celu ustalenie miejsca zamieszkania osoby małoletniej.

  Prawo ubezpieczeń społecznych

  Prawo ubezpieczeń społecznych

  Świadczone przez nas usługi realizujemy zarówno dla firm, jak i dla Klientów indywidualnych. Prawo ubezpieczeń społecznych to szeroki zakres, który obejmuje przede wszystkim sprawy dotyczące emerytur, ale także uzyskiwania należnych zasiłków, (np. chorobowych czy macierzyńskich) oraz rent i odszkodowań. Klientów reprezentujemy w postępowaniu sądowym i rentowym. W ramach naszych usług zajmujemy się także składaniem wniosków i sporządzaniem skarg mających na celu przyznanie odpowiednich świadczeń emerytalnych.

  Prawo pracy

  Prawo pracy

  Celem naszej kancelarii jest udzielenie pomocy Klientom, którzy potrzebują jej na różnych płaszczyznach. Prawo pracy ściśle określa, jak powinna być traktowana zatrudniona osoba oraz jakie ma ona przywileje. Naszym celem jest pomoc osobom, które czują się poszkodowane. W związku z tym, zajmujemy się prowadzeniem spraw dotyczących wypłaty odszkodowań, przywrócenia do wykonywanego zawodu, ale także uzyskania zapłaty za przepracowane godziny nadliczbowe. Klientów reprezentujemy także przed organami państwowymi.